Najbliższa, 54. Szkoła, tym razem pod hasłem Kolorowa matematyka, odbędzie się 25-30 sierpnia 2016 w ośrodku Centrum Badań i Edukacji Statystycznej GUS w Jachrance (nad Jeziorem Zegrzyńskim).

Gdy myślimy o kolorach, matematyka raczej nie jest pierwszym skojarzeniem, które przychodzi nam na myśl. Matematycy używają wielu sposobów na wyróżnianie badanych obiektów, często właśnie przez nadawanie im kolorów. Niemniej matematyka jest kolorowa nie tylko dlatego, że matematycy używają kolorowania jako wygodnego narzędzia. W czasie Szkoły zastanowimy się nad rolą kolorów w matematyce i nie tylko.

Koszt udziału w Szkole (noclegi, wyżywienie, opłata konferencyjna) wynosi 600 zł.

Opłatę za udział w Szkole należy wpłacić do 31 lipca 2016 r. na konto:

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach
Bank Pekao S.A.
I O/Siedlce
19124026851111000036563195
z dopiskiem 54. Szkoła Matematyki Poglądowej.

Zgłoszenie udziału prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 lipca 2016 r.

Potwierdzenie wpisania na listę uczestników prześlemy po otrzymaniu zgłoszenia.

Pojawił się harmonogram 54. Szkoły

O wszystkich zmianach i nowościach będziemy informowali na naszym profilu: